Wielki sukces Damiana Picha !!!

Dnia 11.04.2018 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Przemyślu odbył się konkurs pt: „Motoryzacja to moja pasja”

Składał się  on z dwóch części – teoretycznej i praktycznej, a zadania dotyczyły zagadnień związanych z budową i obsługą samochodów.

Naszą szkołę reprezentowała grupa uczniów kl. III gimnazjum w składzie:

Filip Osiadły,  Damian Pich, Dawid Robotycki i Mateusz Chawa, a opiekunem grupy był pan Piotr Tarnawski.

Po części teoretycznej wyłonionych zostało 6 uczestników którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów i zakwalifikowani zostali do części praktycznej.

W niej uczniowie musieli zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności z zakresu budowy samochodu.

Najwyższą liczbę punktów 32/34 uzyskał Damian Pich, który tym samym zajął I miejsce w konkursie. Za zwycięstwo Damian otrzymał profesjonalny zestaw kluczy do napraw samochodowych, dyplom zwycięzcy oraz gratulacje od organizatorów konkursu i pozostałych uczestników.

GRATULUJEMY !!!!!

Poniżej krótka relacja fotograficzna.