Podziękowanie i pożegnanie

Pożegnania i podziękowania

W dniu 23.06.2017 roku odbyło się ostatnie zebranie członków Szkolnego Koła Historycznego „Łowcy historii „ w Gimnazjum im. kard. A. S. Sapiehy w Krasiczynie. Miało ono charakter uroczysty i pożegnalny. Opiekun Koła Jolanta Żółkiewicz- Pantuła przekazała młodzieży podziękowania za bardzo aktywną pracę . Na tę grupę młodych ludzi  można było zawsze liczyć, byli odpowiedzialni, pracowici i zdyscyplinowani. Wywiązywali się w stu procentach z powierzonych im obowiązków. Opiekun przekazała pisemne podziękowania oraz symboliczne podarunki uczniom: Agnieszce Kubik, Laurze Stawarz, Kornelii Fedasz, Julii Kruk, Samancie Rodzeń, Angelice Hałek, Natalii Galiczyńskiej, Wiktorii Rosteckiej, Michałowi Kocikowi, Jakubowi Barszcz, Jakubowi Sawickiemu.