Podsumowanie I edycji zajęć

21 grudnia 2016r. odbyło się spotkanie podsumowujące I edycję zajęć dodatkowych z robotyki.

W spotkaniu brali udział zainteresowani zajęciami uczniowie klas pierwszych. Swoje osiągnięcia prezentowli uczestnicy I edycji zajęć, którymi byli uczniowie klas trzecich. Opowiadali oni młodszym kolegom o tym jak wyglądały ich zajęcia, pokazywali filmiki z tych zajęć, uruchamiali przygotowane przez siebie obiekty. Pokazali też zainteresowanym uczniom oprogramowanie na którym pracowali.                                                                            Zaintersowanie uczniów klas pierwszych tego typu zajęciami jest bardzo duże.                                                          Na spotkaniu uzgodniono, że kolejna edycja zajęć rozpocznie się w lutym po feriach zimowych. Zajęcia będą prowadzić uczestnicy I edycji pod okiem nauczycieli, opiekunów projektu, pań: Jolanty Kostkiewicz i Marzanny Zachary.