ROK SZKOLNY 2015/2016


W dniu 15.01.2016 r. odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Ręcznej chłopców w Birczy. Reprezentacja naszego Gimnazjum zajęła I miejsce!!!!

czytaj więcej »

 

W dniu 03.11.2015 r. odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Unihokeju dziewcząt w Żurawicy. Reprezentacja naszego Gimnazjum trafiła do bardzo mocnej grupy z G. Kalników, G. Żurawica i G. Orły. Niestety nie udało nam się wyjść z grupy. Zajęłyśmy w niej 3 miejsce, ale brawa dla dziewczyn za walkę :)
Gimnazjum reprezentowały: K. Pisarska, W. Sosa, E. Podgórska, A. Wilk, A. Kubik, G. ...

czytaj więcej »

 

W dniu 13.12.2015 r. ( niedziela) wzięliśmy udział w meczu piłki ręcznej pomiędzy SRS Czuwaj Przemyśl - KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski jako kibice. Młodzież gimnazjalna mogła na żywo obserwować w jaki sposób profesjonalnie gra się w piłkę ręczną. W pierwszej drużynie SRS Czuwaj Przemyśl gra Absolwent Gimnazjum w Krasiczynie Paweł Kubik, któremu serdecznie dziękujemy ...

czytaj więcej »

 

W dniu 12.10.2015 r. w ramach lekcji wychowania fizycznego uczniowie klasy III b oraz III a wraz z nauczycielami wychowania fizycznego p. Ewą Pankiewicz oraz p. Markiem Kuźmiekiem wybrali się do Przemyśla na kręgle do Japa bowling club.

czytaj więcej »

 

W dniu 12.10.2015 r. rozpocznie się Międzyklasowy Turniej w Koszykówce chłopców oraz dziewcząt. Prosimy zgłaszać drużyny do nauczycieli wychowania fizycznego.

czytaj więcej »

 

W dniu 06.10.2015 r. odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe w Krasiczynie. Nasze Gimnazjum reprezentowała grupa 22 uczniów. W tym roku byliśmy bardzo gościnni,dlatego "odstąpiliśmy" miejsce na podium zawodnikom z innych szkół ;), chociaż niektórzy byli bardzo blisko wskoczenia na tzw."pudło" :) Wszystkim serdeczne gratulujemy osiągniętych wyników, bo ...

czytaj więcej »

 
 
Strona:  1 2 »  (wszystkich: 15) Na stronie: