Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W dniu 26.06.2015 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego, a zarazem zakończenie klas trzecich Gimnazjum.

Zakończenie roku szkolnego zapoczątkowała uroczysta msza święta o godzinie 8.00 w kościele parafialnym w Krasiczynie. Po mszy wszyscy udali się na świetlicę gimnazjalną, gdzie wszystkich przybyłych gości: reprezentującego Urząd Gminy Krasiczyn sekretarza Jerzego Gruszeckiego, nauczycieli, rodziców i uczniów przywitał pełniący obecnie funkcję dyrektora p. Bogusław Bielański. Po powitaniu rozpoczęła się część oficjalna przygotowana przez uczniów klasy III a i III b, kończących w tym roku swoją naukę w Gimnazjum im. kard.A.S. Sapiehy w Krasiczynie. Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna, uczniowie klasy III b zaprezentowali krótkie skecze, których tematem byli nauczyciele uczący poszczególnych przedmiotów nauczanych  w gimnazjum. Śmiechu było co niemiara. Uczniowie po występie zostali nagrodzeni gromkimi brawami. W części trzeciej został zaprezentowany bardzo wzruszający pokaz slajdów przygotowany również przez klasę III b. Każdy uronił łzę, iż " to już jest koniec" ich przygody w tym gimnazjum i każdy pójdzie swoją drogą, a zarazem początek nowej drogi, nowych doświadczeń...

Po zakończeniu prezentacji p. Jerzy Gruszecki wygłosił krótkie przemówienie, po którym wręczył w imieniu wójta Gminy Krasiczyn Nagrodę Wójta dla uczennicy klasy III a Anety Bałaty i uczennicy klasy III b Pauliny Majchrowicz oraz drobne upominki. Zostały rozdanie nagrody książkowe dla uczniów, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz dyplomy uczniom, którzy reprezentowali Gimnazjum w zawodach sportowych.

Na zakończenie p. Bogusław Bielański życzył wszystkim powodzenia w kroczeniu dalszą ścieżką edukacyjną, oraz bezpiecznych,zdrowych i udanych wakacji.

Całe Grono Pedagogiczne dołącza się do tych życzeń. Wypocznijcie i do zobaczenia za dwa miesiące!!!

Strona:  1  (wszystkich: 1) Na stronie: