Osiągnięcia artystyczne


Uczennica klasy IIIb Aleksandra Kazienko zdobyła III miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Janusz Korczak w oczach dzieci i młodzieży” w ramach projektu pn. „Z pasją idziemy przez życie”, który odbył się w Birczy. Gratulujemy.

czytaj więcej »

 

Uczennice klasy IIIb Aleksandra Kazienko i Karolina Tkacz zdobyły wyróżnienia w powiatowym konkursie plastycznym „Drzewo genealogiczne mojej rodziny”. Uczennicom gratulujemy.

czytaj więcej »

 

Uczennica klasy IIIb Aleksandra Kazienko zdobyła II miejsce w powiecie oraz wyróżnienie na etapie wojewódzkim w wojewódzkim konkursie malarskim pn. „Piękne Podkarpacie- czyste i zielone”. Gratulujemy.

czytaj więcej »

 

Uczennica klasy Ia Anna Bury” oraz uczennice klasy IIIb Aleksandra Kazienko, Karolina Tkacz oraz Karolina Wiśniowska zdobyły nagrody i wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Piękne Podkarpacie- czyste i zielone”. Uczennicom gratulujemy.

czytaj więcej »

 

Uczennica klasy IIIb Aleksandra Kazienko zdobyła I miejsc w powiecie oraz wyróżnienie na etapie wojewódzkim natomiast uczennica klasy IIIb Karolina Tkacz zajęła II miejsce w powiecie i wyróżnienie na etapie wojewódzkim w wojewódzkim konkursie plastycznym „Zagrożenia pożarowe”. Uczennicom gratulujemy.

czytaj więcej »

 

Szkolna grupa teatralna „Ryzykanci” za film pt. „Bajka o Czerwonym Kapturku” zajęła IV miejsce w powiecie, V miejsce w województwie oraz 50 miejsce w kraju na 877 zgłoszonych filmów w ogólnopolskim konkursie „Tesco dla szkół- Zdrowo najedzeni”. Gratulujemy.

czytaj więcej »

 

Szkolna grupa teatralna „Ryzykanci” za sztukę pt. „Snow White” zajęła II miejsce w II Powiatowym Przeglądzie Teatrów w Języku Angielskim, który odbył się w Birczy. Aktorom gratulujemy.

czytaj więcej »

 

Uczennica klasy IIIa Gabriela Zuchowicz zdobyła wyróżnienie w wojewódzkim konkursie piosenki „Wygraj sukces”, który odbył się w Przeworsku. Gratulujemy.

czytaj więcej »

 

Uczennica klasy IIIa Magdalena Sikoń zdobyła wyróżnienie w powiatowym konkursie recytatorskim „W moim magicznym domu”, zorganizowanym przez Przemyską Bibliotekę Publiczną. Gratulujemy.

czytaj więcej »

 

Szkolna grupa teatralna „Ryzykanci” za przedstawienie pt. „Szekspirowskie dylematy” zdobyła I miejsce w gminnym konkursie profilaktycznym „Krokusy 2013- Miłe złego początki” w kategorii teatr.
Uczennica klasy IIIa Gabriela Zuchowicz za piosenkę pt. „Narkotyki” zajęła I miejsce w kategorii piosenka.
Uczennica klasy IIIb Aleksandra ...

czytaj więcej »

 
 
Strona:  1 2 3 4 »  (wszystkich: 33) Na stronie: