Osiągnięcia artystyczne


Uczennica klasy IIIa Gabriela Zuchowicz za piosenkę pt. „Narkotyki” zdobyła STATUETKĘ KROKUSA 2013 w kategorii piosenka.
Uczennica klasy IIIb Aleksandra Kazienko za komiks zdobyła STATUETKĘ KROKUSA 2013 w kategorii niespodzianka.
Szkolna grupa teatralna „Ryzykanci” za przedstawienie pt. „Szekspirowskie dylematy” zdobyła ...

czytaj więcej »

 

Szkolna grupa teatralna „Ryzykanci” za przedstawienie pt. „Duchy” zdobyła Nagrodę Jury Dziecięcego oraz wyróżnienie na XXXVI Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych „Tropem Jasia i Małgosi”, który odbył się w Birczy. Gratulujemy aktorom.

czytaj więcej »

 

Uczennica klasy IIIa Gabriela Zuchowicz zdobyła I miejsce w kategorii piosenka, w II Powiatowym Konkursie „W krainie bajki i baśni”, który odbył się w GOK w Krasiczynie. Gratulujemy.

czytaj więcej »

 

Uczennica klasy IIIb Aleksandra Kazienko zdobyła I miejsce, uczennica klasy IIb Klaudia Olszańska zdobyła II miejsce natomiast uczennica klasy IIb Klaudia Kurasz zdobyła wyróżnienie w powiatowym konkursie „Kraje anglojęzyczne i ich walory”, który odbył się w Birczy. Gratulujemy.

czytaj więcej »

 

Uczeń klasy Ia Grzegorz Fryszkiewicz zdobył I miejsce w konkursie fotograficznym „Jesień w lesie” zorganizowanym przez Lasy Państwowe – Bircza. Gratulujemy.

czytaj więcej »

 

I miejsce w województwie, VIII miejsce w kraju zdobyła szkolna grupa teatralna „Ryzykanci” za film pt. „Marnotrawcy” w ogólnopolskim konkursie „Tesco dla szkół- Talent do niemarnowania”. W nagrodę szkoła otrzymała wyposażenie Szkolnej Sali Kinowej oraz urządzenie wielofunkcyjne. Gratulujemy.

czytaj więcej »

 

Szkolna grupa teatralna „Ryzykanci” za przedstawienie pt. „Jak szczury z kotem wojowały” zdobyła I miejsce na X Przeglądzie Scenicznej Twórczości Dziecięcej- Szkolne Prezentacje Artystyczne, który odbył się w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Gratulujemy.

czytaj więcej »

 

Szkolna grupa teatralna „Ryzykanci” za przedstawienie pt. „Jak szczury z kotem wojowały” zdobyła II miejsce na X Przeglądzie Scenicznej Twórczości Dziecięcej- Szkolne Prezentacje Artystyczne, który odbył się w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Gratulujem

czytaj więcej »

 

Szkolna grupa teatralna „Ryzykanci” za przedstawienie pt. „Szekspirowskie dylematy” zajęła I miejsce w V Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Porozmawiajmy o uzależnieniach”, który odbył się na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu. Aktorom gratulujemy.

czytaj więcej »

 

Szkolna grupa teatralna „Ryzykanci” za przedstawienie pt. „Szekspirowskie dylematy” zajęła II miejsce w V Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Porozmawiajmy o uzależnieniach”, zorganizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Rzeszowie. Aktorom gratulujemy.

czytaj więcej »

 
 
Strona:   « 1 2 3 4 »  (wszystkich: 33) Na stronie: