Sport


W dniu 01.02.2013 r. odbyły się Powiatowe Gimnazjalne Zawody w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowali: K. Mickiewicz, M. Galiczyńska, A. Szuban oraz S. Sidor. Dziewczęta uplasowały się na 3 pozycji. Chłopcy zajęli 2 miejsce tym samym awansując do zawodów rejonowych ( 7 miejsce ).

czytaj więcej »

 

W dniu 22.05.2013 r. odbyła się Powiatowa Liga LA w Birczy. Dziewczęta reprezentujące Gimnazjum zajęły 1 miejsce, natomiast chłopcy zajęli miejsce 2.

czytaj więcej »

 

W dniu 11.02.2014 odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego chłopców i dziewcząt w Birczy. Chłopcy(S. Sidor, A. Szuban ) zajęli III miejsce, a dziewczęta IV miejsce.

czytaj więcej »

 

W dniu 12.02.2014 r. odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Ręcznej chłopców w Birczy. Reprezentacja Gimnazjum zajęła II miejsce.

czytaj więcej »

 

W dniu 11.03.2014 r. odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej w Krzywczy. Reprezentanci naszego Gimnazjum w składzie: Konrad Winiarski, Bogusław Obszarny, Kacper Wrotny, Norbert Żółtowski, Marcin Nowotarski,Wojciech Farian, Patryk Sawicki, Patryk Dańko,Konrad Szacki, Maciej Rakoczy, Marek Senczyszyn zajęli I miejsce tym samym wywalczyli MISTRZOSTWO POWIATU i awans do ...

czytaj więcej »

 

W dniu 28.03.2014 r. reprezentacja Gimnazjum pojechała na Rejonowy Turniej Siatkówki chłopców w Przeworsku. Chłopcy walczyli jak lwy i wywalczyli IV miejsce. Naprawdę niewiele zabrakło do III miejsca...,ale i tak należą im się wielkie GRATULACJE,ponieważ jako pierwsi w historii Gimnazjum osiągnęli taki sukces :)

czytaj więcej »

 

W dniu 18.03.2014 r. na hali przy Gimnazjum został zorganizowany Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt.Reprezentantki naszej szkoły sprawiły ogromną niespodziankę plasując się na II pozycji, tym samym notując najlepszy wynik w historii naszego Gimnazjum :)
Szkołę reprezentowały: Magdalena Prokopska, Justyna Jajkowska, Aleksandra Barszcz, Sabina Koterbicka, Beata Kazienko, ...

czytaj więcej »

 

W maju odbyła się Powiatowa Liga Lekkoatletyczna w Przemyślu. Chłopcy reprezentujący Gimnazjum w Krasiczynie zajęli I miejsce i uzyskali awans do zawodów wojewódzkich w Rzeszowie. Dziewczęta nie startowały.

czytaj więcej »

 

W dniu 4.06.2014 r. w Krasiczynie zostały zorganizowane Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Dziewczęta reprezentujące nasze Gimnazjum zajęły – I miejsce, natomiast chłopcy uplasowali się na II pozycji :D

czytaj więcej »

 
 
Strona:   « 1 2 3  (wszystkich: 30) Na stronie: